Dom Rawicz
Rawicz, wielkopolskie
- 629 900 zł
- 114 m²
- 5 525,44 zł/m²
Marek
Skontaktuj się
Dom Rawicz
Rawicz, wielkopolskie
zaktualizowane:
22 kwietnia 2026
Dom Rawicz
Zaktualizowane: 22 kwietnia 2026
629 900 zł 114 m² 5 525,44 zł/m²
bliźniak
4
350 m²
garaż w bryle budynku
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
350 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 629 900 zł (5 525,44 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Rawiczu)
- Dostępny: luty 2027
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 114 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Działka: 350 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
- opomiarowanie ciepła
- Internet
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: tak
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: ogłoszenie komercyjne, zaktualizowane: 22.04.2026
Lokalizacja
- Adres: Miodowa, Rawicz, rawicki, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka, las
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, biblioteka, kino, restauracja, kawiarnia, apteka, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, supermarket, centrum handlowe, targ, posterunek policji, stacja benzynowa, kościół
Opis nieruchomości
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej ,wykonany w technologii tradycyjnej wg najnowszych standardów na działkach od 350 m2 w miejscowości Rawicz-Folwark . Powierzchnia użytkowa 114 m2 z garażem . Dom zlokalizowany w cichej, spokojnej i klimatycznej okolicy